uçak

  English English  
 
menu
menu
menu
menu
 
     
 
Hava Kargo Taşımacılığı

 Kiralık Uçak Servisi

Doruk Air, İstanbul, Ankara ve Antalya' dan dünya üzerindeki herhangi bir yere özel iş seyahat jetleri ile özel uçak seyahatleri düzenler.

İş seyahatleriniz ve özel gezileriniz için siz filodaki mevcut uçaklardan istediğinizi seçin. Ne zaman uçmak istediğinize karar verin ve bizi arayın.

Havalimanı Yolcu Terminalinde Check-In işlemleriniz, sizin ve bagajlarınızın yolcu salonundan uçağa alınması dahil tüm hizmetler deneyimli görevlilerimizce kısa sürede gerçekleştirilir. Uçaklarımız ile yapacağınız tüm uçuşunuz boyunca VIP ayrıcalığını yaşayacak, emniyeti ve konforu hissedeceksiniz.

Keyifli bir uçuş esnasında uçağımızın teknik donanımının sağladığı tüm avantajlardan yararlanabilecek ve zengin menumüzdeki nefis yiyecek ve içecekleri tadacaksınız. Varış Havalimanında da sizin ve bagajlarınızın uçaktan alınarak yolcu salonuna bırakılmanız ve Check-Out işlemleriniz için deneyimli görevlilerimizi bulacaksınız.

Uçuş Kalitesi Standartları Departmanımız hava araçlarının uçuş kalite kontrollerini temin eder. Tüm hava araçlarının bakımları JAR/FAR/145 talimatlarına göre yapılmaktadır. Emniyet Sistemimiz sürekli olarak operasyon verimliliğini ve emniyetini temin etmek için standartlarımızı denetler. Yüksek tecrübeye sahip pilotlar organizasyonumuzdaki en önemli faktördür. Kaptan Pilotlarımız ortalama 7000 saatin üzerinde uçuş deneyimine sahiptirler.

Fiyatlandirma ; Charter fiyatlandırması genel olarak uçuşunuzla ilgili uçuş saat ücreti, mürettebat ve uçaktaki ikramlar, handling-landing ( konma-konaklama ) giderleri, uluslar arası hava sahası geçiş ücretleri gibi maliyetlerini kapsamaktadır.

Uçuş Merkezlerimiz İstanbul, Antalya, Ankara.

Hava Kargo Taşımacılığı
  Geri