jet kiralama

  English English  
 
menu
menu
menu
menu
 
     
 
table
 
table
Doruk Air, 1994 yılından bu yana Hava Taşımacılığı alanındaki faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Şirketimiz hava taşımacılığı alanında ülkemizde hep ilk ve de zor olan sıradışı operasyonları başarıyla icra etmiş, konusunda uzman, geniş bir bilgi birikimine, tecrübeye sahip bir kadro tarafından kurulan ve yönetilen bir kuruluştur.

Müşterilerimizi yalnızca hizmetlerimizi satın alan Alıcılardan ziyade ihtiyaçları olduğunda her zaman yanlarında olacağımız dostlarımız olarak görmek ve azami seviyede Müşteri memnuniyetini sağlamak temel önceliğimizdir.

Ticari bir kurum olarak ticari kazanç elde etmek üzere faaliyet göstermek yanında sosyal sorumluluk ve devamlılık hedeflerimiz temel prensiplerimizi tamamlar.

Müşteri Referans listemizde Türkiye ve dünya genelinden önde gelen ve tanınmış bir çok gerçek kişi, kuruluş ve şirketler bulunur. 1994 yılından bugüne kadar, kamuoyunca tanınan devlet adamlarımız ve siyasi parti liderlerimizin bir çoğu uçak ve helikopterlerimizde yolculuk yapmışlardır.
Geçmişten bu güne uçuş hizmet konseptimiz ;
Doruk Air, İstanbul, Ankara ve Antalya ' dan dünya üzerindeki herhangi bir yere özel iş seyahat jetleri ile özel uçak seyahatleri düzenler.

Konforlu uçuşlarınız için 4 kişilik, 6 kişilik ve 14 kişilik helikopterlerden oluşan geniş bir yolcu helikopterleri yelpazemiz mevcuttur.

Firmamız, ağır yük kaldırma, harici ve asılı yük taşımacılığı ve helikopter ile yangın söndürme gibi ticari helikopter operasyonlarının her alanında uzmanlaşmıştır.

Türkiye'deki öncü bir havacılık şirketi olarak, yüksek dağlarda GSM baz istasyonlarının ve telesiyej hattlarının montajı ve ağır yük kaldırma operasyonları gibi sıradışı görevleri kargo helikopterlerimiz kullanılarak gerçekleştirilmiştir.

Doruk Air, Türkiye'de helikopter ile orman yangını söndürme operasyonlarını başlatan ilk firmadır. Firmamız 1995 yılında Orman Bakanlığı' nın Orman yangın söndürme operasyonlarını başlatmıştır. Orman yangın söndürme operasyonlarımızın icra edilmesi sırasında bazı yıllar 18 helikoptere kadar kullanılmıştır. Orman yangın söndürme operasyonlarımız sırasında doğa ve yaban hayatının, korunması için, toplam 8500 uçuş saatinin üzerinde uçuş başarıyla icra edilmiştir. Bu konudaki referansımız Türkiye Orman Teşkilatı' dır.
Şirketimizin başlıca faaliyetleri ;

Yolcu, yük ve hava kargo taşımacılığı,
Uçak ve helikopter kiralama hizmetleri,
Hava taksi hizmetleri, Özel charter uçuşları,
Günü birlik helikopter turları, Özel Uçak Turları,
Havadan Fotograf ve video film çekim uçuşları,
Kargo helikopteri işletmeciliği, harici asılı yük taşımacılığı,
Havadan Keşif ve Sismik Araştırma Uçuşları,
Elektrik, Petrol ve Doğal Gaz Boru Hatları Kontrol uçuşları,
Helikopter ile orman yangın söndürme operasyonları,

table
 
table
     
  Geri